Oferta

      
        Nasz profesjonalny specjalista, na bezpośrednim spotkaniu służy pomocą w zakresie ustalenia częstotliwości i rodzaju wykonywanych prac. Na podstawie spotkania oraz Państwa sugestii zostaje przygotowana sprofilowana oferta.


        Czym się charakteryzujemy?
  • ceny sprzątania - od 1 zł/m2.
  • posiadamy doświadczenie w realizacji usług w różnorodnych obiektach,
  • dostosowujemy organizację pracy do charakteru i działalności danego obiektu,
  • posiadamy profesjonalny sprzęt piorący, maszyny szorujące, szampony i impregnaty firmy Kärcher,
  • gwarantujemy wykonywanie usług na zadeklarowanym poziomie jakości oraz jednolity standard usługi na terenie całej Warszawy i okolic,
  • doradzamy w zakresie wyboru i zakupu środków czystości,
  • w przypadku specjalistycznych zleceń, współpracujemy z gronem zaufanych, sprawdzonych specjalistów w danej dziedzinie,
  • realizujemy usługi zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych.
  • Oferta dla Wspólnot Mieszkaniowych

Sprzątanie biur - Świadczymy usługi sprzątania biur na terenie Warszawy i okolic, w dogodnym dla Państwa czasie. W godzinach pracy (serwis dzienny), jak i po godzinach pracy  (sprzątanie nocne). Dodatkowo oferujemy okresowe sprzątanie obiektów - nagłe, awaryjne, specjalistyczne. Firma posiada ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności cywilnej od prowadzonej działalności. Zakres ubezpieczenia obejmuje również naszych pracowników.

Sprzątanie domów i mieszkań - Oferujemy pełny zakres usług związanych z zapewnieniem czystości w mieszkaniu lub domu. Podejmiemy się zarówno jednorazowego jak i czasowego, cyklicznego i bieżącego sprzątania mieszkań czy domów.

Mycie okien - Jedną z usług, dostępnych w naszej bogatej ofercie jest profesjonalne mycie okien zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Przy realizacji tej usługi zapewniamy także czyszczenie witryn, parapetów, świetlików oraz przeszkleń.

Maszynowe mycie podłóg
- Czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg maszynami szorującymi, Najskuteczniejsza metoda doczyszczania podłoży na dużych powierzchniach, w obiektach typu galerie handlowe, markety, magazyny, parkingi.

Pranie dywanów, wykładzin, tapicerki, trzepanie, usuwanie roztoczy
- Oferujemy pranie dywanów wykładzin tapicerki maszynami KARCHER oraz odkurzaczem Kirby Sentria (informacje w zakładce Kirby). Realizujemy zamówienia każdej wielkości. Używamy wysokiej jakości środków czyszczących o łagodnym PH, nie powodujących odbarwień oraz w żaden sposób nie uszkadzających struktury materiału, pozostawiających po sobie przyjemny zapach czystości i świeżości. Stosowane środki czyszczące są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Pranie wykładziny już od 3 zł/m. Minimalna wartość zamówienia wynosi 100 zł netto.

Sprzątanie poremontowe i pobudowlane
- ta część oferty skierowana jest do firm developerskich budowlanych jak i firm modernizacyjno-remontowo-budowlanych oraz osób prywatnych. Oferujemy sprzątanie: domów, mieszkań, magazynów, hal przemysłowych. Czyścimy i podłogi i posadzki, myjemy elewacje i okna, czyścimy płytki ceramiczne odpylamy wnętrza i meble.


Obsługa imprez masowych
- Organizujecie Państwo piknik firmowy i potrzebujecie firmy, która zajmie się czystością terenu na którym będzie organizowana impreza, a także zagwarantuje czystość już po jej zakończeniu? Zadbamy o czystość w czasie organizacji imprezy i podczas zabawy, a na koniec doprowadzimy miejsce po zabawie do stanu idealnego porządku.

 

Oferta przeznaczona jest dla firm i osób prywatnych z Warszawy i najbliżyszch okolic.